Follow

Už to začíná pomalu vypadat jak koupelna.Začínám to pomalu zavírat.Ale zítra je v Bavorsku svátek tak za dvě hoďky valím dom a příští týden vyrážím až ve středu.😊

@archos koukám, že se to začíná podobat hardware v serverovnách.. přijde doba, kdy se to všechno sjednotí a chytrý záchod bude zároveň součástí facebookového cloudu :-)

@mig 😃😃 Tohle je normální závěsný záchod,ale už jsem dělal od Geberitu jeden smart.Cena i s mísou kolem 4000 eur 😃 nastavit jde pro čtyři členy.

@archos v čem spočívá ono "smart" u toho WC? (předpokládám, že to bude něco na způsob rozpoznávání obličejů, tentokrát tedy rozpoznávání prdelí, a to až čtyř v základním nastavení :-))

@mig no jsem to blbě napsal, ono to není přímo smart.Je tam ohřívané prkýnko,automatický mechanismus na zvednutí sedátka,ohřev vody.Je tam toho fakt hodně.Já bych za záchod ty prachy nedal.Ale byl to nějaký doktor,měl i výtah z ordinace do bytu.Tak ten hajzl už ho asi nevytrhnul 😃

Sign in to participate in the conversation
Arch Linux CZ

Mastodon server českých a slovenských uživatelů Arch Linux,ale každý slušně diskutující je zde vítán.Užívejte si na sociální síťi bez reklam a sledování.