Když jsem s ním začínali,tak lidi občas na nás koukali jak na blázny a dnes je i pořad v televizi 👍🏻👍🏻

"Geocaching: Pravidla pro začátečníky - ČT edu - Česká televize" edu.ceskatelevize.cz/video/100

@archos Me to bavilo, nez zacaly byt mobily s GPS standardni vybavou. Sice jsem to obcas proste nerozlustil a po X hodinach sel zklamane zase domu, ale vetsinou se namaha vyplatila a mel jsem hned 2 dobre zazitky najednou - turisticky a detektivni. S GPS souradnicemi to pro me ztratilo pul kouzla a radsi se venuju vic psovi.
Follow

@albi My to nějak nehrotíme.Pravidelně jezdíme na výlety a u toho najdeme pár kešek.Co máš za psa?To je taky hezký koníček.Já už mám třetího.Sice taková pěkná směs,ale je super. Asi nejlepší pes,co jsem měl.Vzali jsme jí z útulku.Nějaký blbec tam nechal třítýdenní štěňata před útulkem v krabici od bot.🤦🏻‍♂️

@archos Moje je taky utulkova, asi brakýř jezevčíkovitý, ale opravdu nikdo nevi ani rasu ani vek. :D Sama si dojela autobusem do utulku. A i kdyz ma kratke nozicky, tak spolu davame celodenni hory jak nic.

@albi Tak to je super 👍🏻Naší už je přes deset,dřív se mnou běhala o víkendu v pohodě 20 km.Vždy se těšila na nedělní dlouhý běh .

Sign in to participate in the conversation
Arch Linux CZ

Mastodon server českých a slovenských uživatelů Arch Linux,ale každý slušně diskutující je zde vítán.Užívejte si na sociální síťi bez reklam a sledování.