Follow

Já vím, cítím velký špatný, já se zase vrátil k Adobe Lightroom. Ten Darktable prostě nedám. Chvíli jsem zkoušel ještě RawTherapee, ale už jen rychlost třídění velkého množství fotek, je u Adobe lepší.

@archos Ja nakonec skoncil u PhotoScape X, protoze mi jediny jede obstojne na mem m3 s intgr. a 8G RAM. Jako bonus nabizi prekvapive dobrou automatiku.

@albi Ten vůbec neznám, já už zkoušel snad vše na Linuxu.Ten Darktable je určitě super, ale mne prostě nesedí.Ale díky za tip, určitě juknu.

@archos @albi Já už roky používám Rawtherapee. Ale srovnání s těmi komerčními sw nemám.

@jackc @albi Ten jsem chvíli také zkoušel, pak jsem šel do Darktable. Je podobný s Adobe Lightroomem, ale po každé aktualizaci, předělávají moduly úprav. Zbytečně mi přijde složitý a přeplácaný moduly.Některé moduly ani nefungují. Možná jen dělám něco špatně, určitě to jsou kvalitní programy a jen jsem jim nedal větší šanci.Zase od Adobe mě štve to jejich předplatné a to,že musím na PC i Windows.Třeba na rychlou úpravu JPG fotek z mobilu, mi stačí v pohodě gThumb.

Sign in to participate in the conversation
Arch Linux CZ

Mastodon server českých a slovenských uživatelů Arch Linux,ale každý slušně diskutující je zde vítán.Užívejte si na sociální síťi bez reklam a sledování.