Follow

Stěnové topení na přírodní izolaci. Vše z mědi musím ohýbat a kopírovat všechny nerovnosti na zdi.No dost zajímavá práce, na starém domě.

@sesivany 😃 Ne jen dům z roku 1403. Používají se zde hlavně přírodní materiály, tak proto ta izolace. Původně to byl srub, tak rovné zdi jde zde těžko najít. Tak je to docela pakárna vše kopírovat měděnou trubkou. Ta rekonstrukce musí být dražší než postavit nový barák. Asi bych to nechtěl.

@archos Už jsem viděl podlahové i stropní, ale stěnové zatím ne.

@panHiro Dělá se také, ale tady to není úplně klasické stěnové topení.To je nízkoteplotní a je tam víc metrů trubek.Zde je normální radiátorový ventil na přívodu. Takto jsem to taky ještě nedělal, ale je na to projekt, tak to snad bude fungovat 😃

@archos @panHiro a je pod tim nejaky hlinik aby odrazel zareni? podle me zkusenosti to dela dost, jinak dost energie projde zdi do pryc.. nicmene jsem neco takoveho taky jeste nevidel.. a ta elektroinstalace v rakosu, to je fakt dobry :-D no musi to byt dost pakarna ohybat tu trubku a nosit ji porad po cele zdi smotanou, pokud to teda neni z vic kusu..

@mig Tady je pohled skladby z boku. Hliníková fólie není žádná, ale asi ani není zde potřeba. Pakárna to docela je, trubka má 5 m, tak je ohýbání docela dost.Nejhorší je to kopírování toho rákosí, s tím je fakt sraní. No ze železa bych to dělal nechtěl 😃
@panHiro

Sign in to participate in the conversation
Arch Linux CZ

Mastodon server českých a slovenských uživatelů Arch Linux,ale každý slušně diskutující je zde vítán.Užívejte si na sociální síťi bez reklam a sledování.