Follow

To už začíná být taková klasika, jak se člověk přepne do 🤦🏻‍♂️

@archos Heh, taky jsem tam dneska asi po 3 mesicich musel. Jednim slovem, bolest. S diskusi s lidma, co win pouzivaji aktivne, mam trochu pocit, ze M$ testuje, jestli clovek bezi vedle linux a komplikuje aktualizace a restarty a vsechno kolem jen pro lidi, co do win musi takhle z casu na cas z donuceni :)

@gree No je to vždy zkouška nervů 😃
No nepoužívat aplikace na cyklotrenažer a Adobe Lightroom tak už win dávno nemám.

@archos Chapu... Ja uz mam win jen kvuli jedny hre. Ale pokud to pujde Valve tak dobre jako do ted, tak win uz brzo nebudou poterba ani na hry. Takze za me je to uz jen otazka casu :)

@gree Jj já se taky snažím vše dělat na Linuxu. Ale nějak jsem bojoval Darktable, tak jsem se vrátil k Adobe Lightroom. Ten cyklotrenažer, používám jen přes zimu, tak to bych zvládl i přes mobil, ale přece jenom je notebook lepší. Uvažoval dát Lightroom k synovi na stolní PC a budu klid od win 😃
Ale asi by bylo nejlepší se naučit s Darktable.

@archos Ja na Darktable koukal jen velmi zbezne, jak jste se o tom tady bavili nedavno, ale jsem v tom totalni amater, takze bych asi rozdil nepoznal :) Ale naprosto rozumim, ze pokud v nejakym SW clovek umi, tak je casto velka investice se preucit. Kazdopadne znam architektku, kterou jsem kdysi davno naucil kombo Blender+Inkscape+Gimp a do dnes v tom dela i jako profik ve velkym atelieru :D

@gree Ano souhlasím, sice asi u mě to nebude investice, ale vidím to hlavně na lenost :-)
Hlavně Adobe, už jde bohužel jen s měsíčním plněním.

@gree Ale možná se přes dlouhé zimní večery na Darktable znova podívám.

@archos Naštěstí je mám jen ve virtuální mašině. Při jejich aktualizacích se můžu v klidu věnovat něčemu dalšímu.

@stepan Když já potřebuji bluetooth, skrze připojení senzorů na cyklotrenažér. To by asi ve virtuální mašině nejelo.

@archos @stepan Pre virtuálnu mašinu by bolo najjednoduchšie použiť externý USB bluetooth prijímač a na hostiteľskom počítači nastaviť USB pass through.
Sign in to participate in the conversation
Arch Linux CZ

Mastodon server českých a slovenských uživatelů Arch Linux,ale každý slušně diskutující je zde vítán.Užívejte si sociální síť bez reklam a sledování.