@archos Tohle neni tak děsivý jako 30% lidí, co je scopných to volit 😀

@schmaker @archos nastesti jen 30%, cili bude se nejspis opakovat uspech SPOLU, kdy se proti Babisovi sjednoti zbytek volicu a bude zvolen general Havel.. nicmene osobne zvazuju, zda jit volit, protoze nejsem zastancem "prime volby vetsiho zla" :-)) naopak dochazim k tomu, ze aby se mohlo neco zmenit k "lip", je nejprve nutno, aby se dosahlo uplneho dna, coz se vsak dosud nepovedlo ani Babisovi ani Zemanovi, prestoze do projektu investoval veskerou svou zivotni a posleze i nezivotnou energii.. jinak receno, volbou vetsiho/mensiho zla se pouze protahuje agonie..

@mig
@archos

Asi takhle - jestli si mám vybrat mezi slušně působícím komunistou a stihaným ulhaným komunistou, asi to není těžká volba.

Šťastnej z toho ale nebudu 😀
Follow

@schmaker @mig Mně generál Pavel nevadí. No ono tam zatím moc jiných k volbě není. Možná ještě Fischer. No lepší než ulhaný agent StB.
Nebo ten komanč Skála to je taky případ. To už bych zůstal v Německu 😃😃

@archos
@mig
No, určitě mě nenechává chladným to, že po třiceti letech jsou největšími favority komunista a komunista. Člověk by řekl, že už by tu mělo být dost lidí, co ve straně nebyli.

Favorita osobně zatím nemám (dokud nekandiduje Drábová, Vystrčil nebo možná Němcová)

@schmaker @mig Tak zatím to také není úplně můj favorit, kdybych se měl v druhé volbě rozhodnout mezi ním a Burešem, tak je Pavel jasná volba. Sice byl v KSČ, ale pořád bude lepší ten ten zlodědek co tam je teď.

Sign in to participate in the conversation
Arch Linux CZ

Mastodon server české komunity uživatelů Arch Linuxu. Ale každý slušně diskutující, je zde vítán.