@archos Tohle neni tak děsivý jako 30% lidí, co je scopných to volit 😀

@schmaker @archos nastesti jen 30%, cili bude se nejspis opakovat uspech SPOLU, kdy se proti Babisovi sjednoti zbytek volicu a bude zvolen general Havel.. nicmene osobne zvazuju, zda jit volit, protoze nejsem zastancem "prime volby vetsiho zla" :-)) naopak dochazim k tomu, ze aby se mohlo neco zmenit k "lip", je nejprve nutno, aby se dosahlo uplneho dna, coz se vsak dosud nepovedlo ani Babisovi ani Zemanovi, prestoze do projektu investoval veskerou svou zivotni a posleze i nezivotnou energii.. jinak receno, volbou vetsiho/mensiho zla se pouze protahuje agonie..

@mig
@archos

Asi takhle - jestli si mám vybrat mezi slušně působícím komunistou a stihaným ulhaným komunistou, asi to není těžká volba.

Šťastnej z toho ale nebudu 😀

@schmaker @mig Mně generál Pavel nevadí. No ono tam zatím moc jiných k volbě není. Možná ještě Fischer. No lepší než ulhaný agent StB.
Nebo ten komanč Skála to je taky případ. To už bych zůstal v Německu 😃😃

@archos
@mig
No, určitě mě nenechává chladným to, že po třiceti letech jsou největšími favority komunista a komunista. Člověk by řekl, že už by tu mělo být dost lidí, co ve straně nebyli.

Favorita osobně zatím nemám (dokud nekandiduje Drábová, Vystrčil nebo možná Němcová)
Follow

@schmaker @mig Tak zatím to také není úplně můj favorit, kdybych se měl v druhé volbě rozhodnout mezi ním a Burešem, tak je Pavel jasná volba. Sice byl v KSČ, ale pořád bude lepší ten ten zlodědek co tam je teď.

· · Web · 0 · 0 · 0
Sign in to participate in the conversation
Arch Linux CZ

Mastodon server české komunity uživatelů Arch Linuxu. Ale každý slušně diskutující, je zde vítán.