Show newer

🎉 Our iOS app is finally public! 🎉
snikket.org/blog/snikket-ios-p

This is a huge milestone for the project, and proof of what we can accomplish when a community comes together around a purpose.

The app link will automatically appear in the next Snikket server update (along with some other app-related fixes), but the post has manual instructions for admins who just can't wait 🙂

#xmpp #ios #snikket

Ze včerejšího bordelu, z toho začínám dělat kotelnu 😊

Tak firma co se uchází o státní zakázky, spravuje emaily politikům. A přes 25 % voličů je spokojeno, protože tak hodný člověk co přidal důchodcům 300 Kč nemůže přece krást.
🤦🏻‍♂️
irozhlas.cz/zpravy-domov/agrof

Tak už zase v procesu, nikdo ten kotel a akumulační nádrž za mě neudělal. Jo a taky jsem tomu nevěřil, ale co jsem přejel hranice tak mimořádně prší. Letos už to na koupání asi nebude. 😃

Gajim 1.4 Preview: Workspaces

The Gajim team has been hard at work in the past months to prepare the next v1.4 release. The upcoming version brings a major interface redesign. In this post, we explain how the new interface works and what remains to be decided or implemented before the release.

#xmpp #chat #foss

gajim.org/post/2021-08-27-work

Aspoň jednu výhodu to letošní léto má. Nemusím na zahradě hlídat, kolik je vody na zalévání.

Pěkná galerie. Člověk si v dnešní době Photoshopů a digitální fotografie, neumí ani představit jak to muselo být pracné, vyvolat barevné fotografie.
magazin.aktualne.cz/foto/davne

Ještě, že jsem na dřevo vyrazili včera. Dnes už opět prší. Už je to taková dovolenková klasika .-)

Show older
Arch Linux CZ

Mastodon server českých a slovenských uživatelů Arch Linux,ale každý slušně diskutující je zde vítán.Užívejte si na sociální síťi bez reklam a sledování.