Musíme zůstat vpředu, říkají mnozí lidé z Evropského telekomunikačního sektoru, když se jich zeptáte, proč každou inovaci v tomto odvětví musí přezkoumat různé předpisy uvnitř EU?

Ano, je to složitá hra, kterou musíte hrát pokud chcete přijatelným způsobem financovat váš nový projekt bez starostí, například prostřednictvím (EIB), která vám na něj půjčí až do výše jedné třetiny potřebné částky, což je velmi výhodné, pokud máte sklon k jistému darebáctví si zbylé celkové náklady uměle navýšit.

Na konci této ulice zahněte doleva, říkají mnozí o funkci, pokud nechtějí, aby vstoupila do jejich vztahu.

Ano, je to tak! Neboť některá vyjádření jsou tak zvláštní, že jejich víceslovné hodnotě musíme dát doplňkovou vlastnost, pokud si nepřejeme závislý vztah.

Předpokládá se, že za několik málo let se soc. sítě stanou absolutní doménou našich každodenních životů prostřednictvím různých kategorií služeb, a to vše bez ohledu na místo nebo časové pásmo.

Takový život bez územních a časových kompromisů ale závisí na úspěšné spolupráci mezi: vývojáři, poskytovateli obsahu, mobilními operátory, podnikateli a dodavateli technologii, protože každá z těchto složek v kontextu s tím, co pro své budoucí služby soc. sítě chtějí, bude hrát velmi důležitou roli.

Říká se, že nejen internet, ale také různé sociální sítě jsou obrovským novým územím, z velké části neprozkoumané a s hranicemi, které je třeba teprve vytyčit.

Možná na těchto slovech kus pravdy bude, pokud k nim ovšem většina uživatelů bude přistupovat jako ke krabici s dokumentací po svých – dejme tomu, prarodičích.

Pokud totiž tento přístup zvolí, tak potom Vítejte v novém světě sociálních sítí s novými možnostmi a s novými příležitostmi.

Arch Linux CZ

Mastodon server české komunity uživatelů Arch Linuxu. Ale každý slušně diskutující, je zde vítán.